SolarToday ve Energy Expert, Yunanistan’daki Stratejik Ortaklığını SolarToday Greece Markası Altında Birleştiriyor

SolarToday Eastern Europe ve Energy Expert, Yunanistan güneş enerjisi pazarında lider bir marka oluşturmak için SolarToday Greece adıyla ortaklık kurduklarını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Energy Expert, Yunanistan’da 5 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve güneş enerjisi çözümleri sunan köklü bir firmadır.

2011 yılında Hollanda’da kurulan SolarToday 25’ten fazla ülkede güneş enerjisi sistem kurulumcularına ve yatırımcılara hizmet vermektedir. SolarToday ile Jinko Solar’ın uzun yıllardır sürdürdüğü güvenilir ortaklığı sayesinde, SolarToday Jinko Solar’ın Avrupa’daki en büyük ve en saygın distribütörlerinden biri haline gelmiştir.

SolarToday Greece, müşterilerinin projelerinde en doğru yatırımı yapmalarını sağlayacak şekilde, deneyimli ekibiyle özelleştirilmiş güneş enerjisi çözümleri sunar.

SolarToday Greece, Energy Expert’in yerel pazar bilgisi ile SolarToday’in teknik uzmanlığı ve kaynak gücünü bir araya getirerek Yunanistan’daki müşterilere daha kapsamlı ve rekabetçi güneş enerjisi çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

SolarToday Franchise CEO’su Tom Engers SolarToday Greece hakkında yaptığı açıklamada: “Pan Avrupa odaklı satış gücümüzü Yunanistan Pazarına doğru genişleterek güçlendirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

SolarToday Eastern Europe Satış Direktörü Kamer Toker ise: “SolarToday Greece, Yunanistan’daki güneş enerjisi pazarında lider bir güç olma vizyonumuzu gerçekleştirmemize yardımcı olacak. Energy Expert ile birlikte, müşterilerimize en yüksek kalitede güneş enerjisi çözümlerini sunmak için güçlü bir birliktelik oluşturduk.” dedi.

Energy Expert’in Genel Müdürü Nikos Goutsis ise görüşlerini şu şekilde ifade etti: “SolarToday Eastern Europe ile güçlerimizi birleştirmek, Yunanistan’daki büyüme planlarımızı hızlandırmamıza ve daha fazla müşteriye güneş enerjisinin faydalarını sunmamıza fırsat tanıyacak.”

SolarToday Greece:
• Konut, ticari ve endüstriyel boyutta Premium ürün distribütörlüğü
• Güneş enerjisi depolama çözümleri gibi hizmetler sunacak.

SolarToday Greece hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.solartoday.gr adresini ziyaret edin.