Kurumsal

12 Yıllık Tecrübe ile 25 Ülkede Hizmet Veriyoruz

SolarToday kurulduğu 2011 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe premium ürün distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. 12 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Hollanda’da 6 şube olmak üzere toplam 25 ülkede fotovoltaik sistem uygulamacılarına ürün tedarik etmektedir.

Yenilenebilir enerji sektöründeki hızlı büyüme ve SolarToday markasına oluşan yoğun talebi karşılayabilmek adına; 2019 yılında SolarToday İspanya ve 2021 yılında SolarToday Türkiye, 2022 yılında SolarToday Romanya ve SolarToday Belçika ve 2023 yılında da SolarToday Yunanistan ve SolarToday Almanya ofisleri faaliyete geçmiştir.

SolarToday Türkiye olarak, ürün tedariğinde uzmanlaşmış kadromuzla, projeleriniz için uluslararası standartlarda sertifikalı ürünlerimiz ve alanında uzman partnerlerimiz ile destek sağlıyoruz. Tedarikçilerimizi özenle seçiyor ve fotovoltaik ürün portföyümüze sadece en iyi markaları dahil ediyoruz.

Taliva Enerji ve Ticaret A.Ş. ile SolarToday B.V. arasında iş birliği anlaşması

Türkiye’de yenilenebilir enerji kaynakları sektöründe faaliyet gösteren Taliva Güneş Enerjisi Sistemleri, Türkiye’nin önde gelen grup şirketlerinden Berk Group bünyesinde bulunan Berk Petrokimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile güçlerini birleştirerek SolarToday B.V. markasını ülkemize kazandırdı.

Taliva Enerji Ve Ticaret A.Ş., yaklaşık 12 senedir 20’den fazla ülkede fotovoltaik sistem uygulamacılarına premium ürün distribütörlüğü yapan SolarToday B.V.’nin ülkemiz ve yakın coğrafyamızdaki komşu ülkelerle olan ticari faaliyetlerini üstlendi.

Taliva Enerji Ve Ticaret A.Ş., SolarToday Türkiye ve SolarToday Eastern Europe markaları altında başta Türkiye olmak üzere Kıbrıs, Bulgaristan, Romanya, Ermenistan ve Gürcistan’da sanayi kuruluşları ile fotovoltaik sistem uygulamacılarına ürün tedariğinin yanı sıra kurulum desteği hizmetlerini verecek.

taliva-solar-energy-logo-black-2
Fotovoltaik, depolama sistemleri ve yenilenebilir enerjiler alanında lider bir ürün, çözüm ve hizmet sağlayıcısıyız. Güvenilir, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir enerji sistemine yönelik enerji devriminin başarısına gururla katkıda bulunuyoruz.

Premium Ortaklarımız

Haber ve Duyurular
En Son Haberler
SolarToday olarak resmi distribütörlüğünü yaptığımız, dünyanın en büyük ve en yenilikçi güneş paneli üreticilerinden biri olan JinkoSolar bir kez daha PV Tech 2024 Q1 Modül...
Devamını Oku
Avrupa genelinde güneş enerjisi ürün tedarikinin güçlü oyuncularından biri olan SolarToday Türkiye & SolarToday Eastern Europe, enerji depolama çözümleri ve yönetim yazılımları alanında ...
Devamını Oku
SolarToday ve Energy Expert, Yunanistan güneş enerjisi pazarında lider bir güç oluşturmak için SolarToday Greece adıyla birleştiklerini duyurmaktan heyecan duyuyor.
Devamını Oku