Kurumsal

12 Yıllık Tecrübe ile 25 Ülkede Hizmet Veriyoruz

SolarToday kurulduğu 2011 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe premium ürün distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. 12 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Hollanda’da 6 şube olmak üzere toplam 25 ülkede fotovoltaik sistem uygulamacılarına ürün tedarik etmektedir.

Yenilenebilir enerji sektöründeki hızlı büyüme ve SolarToday markasına oluşan yoğun talebi karşılayabilmek adına; 2019 yılında SolarToday İspanya ve 2021 yılında SolarToday Türkiye ofisleri faaliyete geçmiştir.

SolarToday Türkiye olarak ürün tedariğinin yanı sıra, anahtar teslim proje kurulumlarınıza da uluslararası standartlarda sertifikalı ürünlerimiz ve alanında uzman partnerlerimiz ile yanınızdayız. Tedarikçilerimizi özenle seçiyor ve fotovoltaik ürün portföyümüze sadece en iyi markaları dahil ediyoruz.

Taliva Enerji ve Ticaret A.Ş. ile SolarToday B.V. arasında iş birliği anlaşması

Türkiye’de yenilenebilir enerji kaynakları sektöründe faaliyet gösteren Taliva Güneş Enerjisi Sistemleri, Türkiye’nin önde gelen grup şirketlerinden Berk Group bünyesinde bulunan Berk Petrokimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile güçlerini birleştirerek SolarToday B.V. markasını ülkemize kazandırdı.

Taliva Enerji Ve Ticaret A.Ş., yaklaşık 12 senedir 20’den fazla ülkede fotovoltaik sistem uygulamacılarına premium ürün distribütörlüğü yapan SolarToday B.V.’nin ülkemiz ve yakın coğrafyamızdaki komşu ülkelerle olan ticari faaliyetlerini üstlendi.

Taliva Enerji Ve Ticaret A.Ş., SolarToday Türkiye ve SolarToday Eastern Europe markaları altında başta Türkiye olmak üzere Kıbrıs, Bulgaristan, Romanya, Ermenistan ve Gürcistan’da sanayi kuruluşları ile fotovoltaik sistem uygulamacılarına ürün tedariğinin yanı sıra kurulum desteği hizmetlerini verecek.

taliva-solar-energy-logo-black-2
Fotovoltaik, depolama sistemleri ve yenilenebilir enerjiler alanında lider bir ürün, çözüm ve hizmet sağlayıcısıyız. Güvenilir, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir enerji sistemine yönelik enerji devriminin başarısına gururla katkıda bulunuyoruz.

Premium Ortaklarımız

Haber ve Duyurular
En Son Haberler
Güneş enerjisi projeleriniz için önde gelen bir ürün ve çözüm sağlayıcısı olarak, enerji depolama sistemlerinin yenilenebilir enerjiyi nasıl daha verimli ve etkili kullanabileceğimiz üzerindeki kilit...
Devamını Oku
Çatı Üstü GES’lerden (Güneş Enerjisi Sistemleri) şebekeye verilen elektrikteki gelir vergisi muafiyeti için gereken kurulu güç üst limiti, 10kW’dan 25kW’a çıkarıldı. 
Devamını Oku
2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı kapsamında, 2022 yılı için en yüksek kapasite artışının yaklaşık 1000 megavatla güneş enerjisinde görülmesi bekleniyor. Programa göre, termik santral kurulu...
Devamını Oku