Kurumsal

11 Yıllık Tecrübe ile 25 Ülkede Hizmet Veriyoruz

SolarToday kurulduğu 2011 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe premium ürün distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. 11 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Hollanda’da 6 şube olmak üzere toplam 25 ülkede fotovoltaik sistem uygulamacılarına ürün tedarik etmektedir.

Yenilenebilir enerji sektöründeki hızlı büyüme ve SolarToday markasına oluşan yoğun talebi karşılayabilmek adına; 2019 yılında SolarToday İspanya ve 2021 yılında SolarToday Türkiye ofisleri faaliyete geçmiştir.

SolarToday Türkiye olarak ürün tedariğinin yanı sıra, anahtar teslim proje kurulumlarınıza da uluslararası standartlarda sertifikalı ürünlerimiz ve alanında uzman partnerlerimiz ile yanınızdayız. Tedarikçilerimizi özenle seçiyor ve fotovoltaik ürün portföyümüze sadece en iyi markaları dahil ediyoruz.

Taliva Enerji ve Ticaret A.Ş. ile SolarToday B.V. arasında iş birliği anlaşması

Türkiye’de yenilenebilir enerji kaynakları sektöründe faaliyet gösteren Taliva Güneş Enerjisi Sistemleri, Türkiye’nin önde gelen grup şirketlerinden Berk Group bünyesinde bulunan Berk Petrokimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile güçlerini birleştirerek SolarToday B.V. markasını ülkemize kazandırdı.

Taliva Enerji Ve Ticaret A.Ş., yaklaşık 11 senedir 20’den fazla ülkede fotovoltaik sistem uygulamacılarına premium ürün distribütörlüğü yapan SolarToday B.V.’nin ülkemiz ve yakın coğrafyamızdaki komşu ülkelerle olan ticari faaliyetlerini üstlendi.

Taliva Enerji Ve Ticaret A.Ş., SolarToday Türkiye ve SolarToday Eastern Europe markaları altında başta Türkiye olmak üzere Kıbrıs, Bulgaristan, Romanya, Ermenistan ve Gürcistan’da sanayi kuruluşları ile fotovoltaik sistem uygulamacılarına ürün tedariğinin yanı sıra kurulum desteği hizmetlerini verecek.

taliva-solar-energy-logo-black-2
Fotovoltaik, depolama sistemleri ve yenilenebilir enerjiler alanında lider bir ürün, çözüm ve hizmet sağlayıcısıyız. Güvenilir, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir enerji sistemine yönelik enerji devriminin başarısına gururla katkıda bulunuyoruz.
Yatırımını Değerlendir
Sonsuz Temiz Enerjiyi Değerlendir

Güneş panelleriniz sayesinde ne kadar çok enerji üretirseniz, elektrik dağıtım şirketinden o kadar az elektrik satın alma ihtiyacı duyarsınız. Böylece elektrik dağıtım şirketlerine bağımlılığınız azalır, tasarruf edersiniz.

Ayrıca, işinizin elektrik kesintisi yüzünden aksamasının da önüne geçersiniz. Eğer güneş enerjisi sisteminiz tüketim ihtiyacından daha fazla enerji üretiyorsa, bu enerji şebekeye geri satılabilir ve işletmeniz için bir gelir kaynağı olabilir.

Güneş Panel Kurulumu
Depolama Sistemleri
Sarj Dolum İstasyonları
Bize Ulaşın

  Premium Ortaklarımız

  Haber ve Duyurular
  En Son Haberler
  1 Ocak 2022 tarihi itibari ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun elektrik fiyatlarına yapılan düzenlemeleri açıkladı. Yapılan  bu düzenleme faturalara hangi oranda ...
  Devamını Oku
  Çatı Üstü GES’lerden (Güneş Enerjisi Sistemleri) şebekeye verilen elektrikteki gelir vergisi muafiyeti için gereken kurulu güç üst limiti, 10kW’dan 25kW’a çıkarıldı. 
  Devamını Oku
  2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı kapsamında, 2022 yılı için en yüksek kapasite artışının yaklaşık 1000 megavatla güneş enerjisinde görülmesi bekleniyor. Programa göre, termik santral kurulu...
  Devamını Oku