Haberler
SolarToday olarak resmi distribütörlüğünü yaptığımız, dünyanın en büyük ve en yenilikçi güneş paneli üreticilerinden biri olan JinkoSolar bir kez daha PV Tech 2024 Q1 Modül Teknolojisi "Bankability" Raporunda zirveye çıkarak...
Devamını Oku
Avrupa genelinde güneş enerjisi ürün tedarikinin güçlü oyuncularından biri olan SolarToday Türkiye & SolarToday Eastern Europe, enerji depolama çözümleri ve yönetim yazılımları alanında ...
Devamını Oku
SolarToday ve Energy Expert, Yunanistan güneş enerjisi pazarında lider bir güç oluşturmak için SolarToday Greece adıyla birleştiklerini duyurmaktan heyecan duyuyor.
Devamını Oku
Güneş enerjisi projeleriniz için önde gelen bir ürün ve çözüm sağlayıcısı olarak, enerji depolama sistemlerinin yenilenebilir enerjiyi nasıl daha verimli ve etkili kullanabileceğimiz üzerindeki kilit rolünün farkındayız.
Devamını Oku
Çatı Üstü GES’lerden (Güneş Enerjisi Sistemleri) şebekeye verilen elektrikteki gelir vergisi muafiyeti için gereken kurulu güç üst limiti, 10kW’dan 25kW’a çıkarıldı. 
Devamını Oku
2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı kapsamında, 2022 yılı için en yüksek kapasite artışının yaklaşık 1000 megavatla güneş enerjisinde görülmesi bekleniyor. Programa göre, termik santral kurulu gücünde kapasite artışı planlanmıyor.
Devamını Oku